April 2013

Setlist k novému albu!

15. april 2013 at 17:16
1. Rock The Night Away
2. Bad Girl (ft. Marilyn Manson)
3. Echo (ft. Chad Kroeger)
4. Hard Rocker
5. This Must Be Love
6. FUCK
7. Make The Rock Hard
8. It's Not Perfect
9. Let Me Go
10. Best Living For Life
11. Gone
12. Complete Me
13. Here's To Never Growing Up
14. Candy
15. This Ones For U
16. Hello Kitty

Nové album v létě!

14. april 2013 at 16:00 | Dominik


Avril Lavigne poskytla rozhovor v radiové stanici On Air Ryan Seacrest, kde se rozpovídala o pilotním singlu Here's To Never Growing Up z nadcházející desky, která už výjde toto léto! Mimo to prozradila, že je stále ve studiu a nahrává stále nový materiál, také se nechala slyšet, že na albu najdeme song Bad Girl s Marilynem Mansonem a agresivní song Hello Kitty, který obsahuje japonský prvky hudby.


○ Avril se nechala slyšet: "Jsem aktuálně stále ve studiu, já stále vytvářím moje nahrávky. Já stále mám jeden song, který sepisuju pro sebe, protože já miluju, co dělám, je to pro mě impotantní."

○ Nové album, jehož název zatím nevíme výjde v létě tohoto roku, cover k desce již brzy.

○ Aktuální singl Here's To Never Growing Up se nahrával před měsícem a Avril chce, aby to byl letní song. Když Avril dokončila song, tak ihned L.A Reid si to poslechl a tleskal, dodal jí, že je to perfektní song. Původně to neměl být pilotní singl, jenže byl Reidem tak oblíbený, že se opravdu nakonec stal singlem. Videoklip máme čekat ještě v tomto měsíci.

○ Avril složila také song "Hello Kitty", který má furt zapsaný na autroských právách, song obsahuje agresivitu a zpívá v ní i japonsky. Taktéž nahrála drsný a rockový song Bad Girl, kde hostuje i Marilyn Manson. Avril tenhle song miluje. Začaly ihned kolovat nepotvrzené informace, že právě Bad Girl bude druhým singlem z přicházejícího alba.

○ Čekáte featuring Avril a Chada? Ano, nahráli spolu song, který jim bude hrát na svatbě.

○ Svatba, která proběhne letos bude menší, ale za to velkolepá. Chtějí tam mít blízký přátelé a rodinu. Chad ale ještě neví, jak bude přesně svatba vypadat. :)

Rozhovor:
(Part 1 - Part 2)