Nové album v létě!

14. april 2013 at 16:00 | Dominik


Avril Lavigne poskytla rozhovor v radiové stanici On Air Ryan Seacrest, kde se rozpovídala o pilotním singlu Here's To Never Growing Up z nadcházející desky, která už výjde toto léto! Mimo to prozradila, že je stále ve studiu a nahrává stále nový materiál, také se nechala slyšet, že na albu najdeme song Bad Girl s Marilynem Mansonem a agresivní song Hello Kitty, který obsahuje japonský prvky hudby.


○ Avril se nechala slyšet: "Jsem aktuálně stále ve studiu, já stále vytvářím moje nahrávky. Já stále mám jeden song, který sepisuju pro sebe, protože já miluju, co dělám, je to pro mě impotantní."

○ Nové album, jehož název zatím nevíme výjde v létě tohoto roku, cover k desce již brzy.

○ Aktuální singl Here's To Never Growing Up se nahrával před měsícem a Avril chce, aby to byl letní song. Když Avril dokončila song, tak ihned L.A Reid si to poslechl a tleskal, dodal jí, že je to perfektní song. Původně to neměl být pilotní singl, jenže byl Reidem tak oblíbený, že se opravdu nakonec stal singlem. Videoklip máme čekat ještě v tomto měsíci.

○ Avril složila také song "Hello Kitty", který má furt zapsaný na autroských právách, song obsahuje agresivitu a zpívá v ní i japonsky. Taktéž nahrála drsný a rockový song Bad Girl, kde hostuje i Marilyn Manson. Avril tenhle song miluje. Začaly ihned kolovat nepotvrzené informace, že právě Bad Girl bude druhým singlem z přicházejícího alba.

○ Čekáte featuring Avril a Chada? Ano, nahráli spolu song, který jim bude hrát na svatbě.

○ Svatba, která proběhne letos bude menší, ale za to velkolepá. Chtějí tam mít blízký přátelé a rodinu. Chad ale ještě neví, jak bude přesně svatba vypadat. :)

Rozhovor:
(Part 1 - Part 2) 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement